Neohodnoceno

Přenosný generátor ozónu pro čištění vzduchu; 230 V; 5g/hod.

Průmyslový elektrický generátor ozónu O3 pracující na principu vysokonapěťového elektrického výboje, při kterém se vytváří ozón z kyslíku obsaženého v okolním vzduchu.

 

Objednací kód / Parametr

Množství generovaného ozónu

Příkon

Dezinfekční plocha / prostor

DD-MOL-406

5g/hod.

100 W

50 m3

 
Můžeme doručit do:
22.4.2024
Na dotaz
Kód: DD-MOL-406
16 471,73 Kč 13 613 Kč bez DPH
Kategorie: Generátory ozónu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.5 kg
Příkon: 100 W
Výkon ozónu: 5 g/hod.
Dezinfekční plocha: 50 m 3
Hmotnost: 3,5, kg
Rozměr (ŠxVxH): 18 x 32 x 18,5 cm
DD MOL 406
ZDARMAZDARMA

Průmyslový elektrický generátor ozónu O3 pracující na principu vysokonapěťového elektrického výboje, při kterém se vytváří ozón z kyslíku obsaženého v okolním vzduchu. Zabudovaný ventilátor zabezpečuje nasávání okolního vzduchu, jeho usměrnění na aktivní keramické desky s elektrodami, kde se ozón vytváří, a následné vyfukování vzduchu obohaceného o molekuly ozónu do prostředí přes hadičku zakončenou difuzorem.

Ozón svým oxidačním potenciálem působí okamžitě na viry, bakterie, patogeny a další organické látky (zápachy, cigaretový kouř, formaldehyd apod.) a způsobuje jejich rychlý a bezpečný rozklad. Tím dezinfikuje a čistí nejen ovzduší, ale i povrchy v ošetřovaném prostoru, například automobily a jejich klimatizační jednotky (pro přímou aplikaci ozónu do klimatizační jednotky slouží aplikační hadička).

Tichý provoz generátoru.

Vzhledem k toxicitě ozónu ve vyšší koncentraci pro lidi je možné zařízení používat pouze v uzavřených prostorách bez přítomnosti lidí a zvířat. Za tímto účelem má zařízení zabudovaný programovatelný časovač v rozsahu 0 až 60 minut.

Po ukončení dezinfekce prostoru je nutné ponechat prostor bez přístupu lidí a zvířat ještě dalších 30-60 minut, dokud se vytvořený ozón přirozenou cestou nerozloží na běžný kyslík O2 (tento čas je závislý na teplotě, vlhkosti, znečištění prostředí a dalších faktorech) a následně nevyvětrá. 

 

Příklady použití:

  • domácnosti: obytné místnosti, kuchyně, chladničky, koupelny, garáže, ...
  • motorová vozidla a jejich klimatizační systémy
  • kavárny, restaurace ...
  • prodejny
  • lékařské ambulance
  • sklady
  • výrobní provozy
  • kanceláře, zasedací místnosti, toalety, kuchyňky ...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: