Neohodnoceno

Přenosný generátor ozónu pro čištění vzduchu; 230 V; 4g/hod.

Průmyslový elektrický generátor ozónu O3 pracující na principu vysokonapěťového elektrického výboje, při kterém se vytváří ozón z kyslíku obsaženého v okolním vzduchu.

Objednací kód  / Parametr

Množství generovaného ozónu 

Příkon

Dezinfekční plocha / prostor 

DD-MOL-404

4g/hod.

21 W

20 m3

Můžeme doručit do:
24.6.2024
Na dotaz
Kód: DD-MOL-404
11 480,48 Kč 9 488 Kč bez DPH
Kategorie: Generátory ozónu
Záruka: 2 roky
Příkon: 21 W
Výkon ozónu: 4 g/hod.
Dezinfekční plocha: 20 m3
DD MOL 404
ZDARMAZDARMA

Průmyslový elektrický generátor ozónu O3 pracující na principu vysokonapěťového elektrického výboje, při kterém se vytváří ozón z kyslíku obsaženého v okolním vzduchu. Zabudovaný ventilátor zabezpečuje nasávání okolního vzduchu, jeho usměrnění na aktivní keramické desky s elektrodami, kde se ozón vytváří, a následné vyfukování vzduchu obohaceného o molekuly ozónu do prostředí přes hadičku zakončenou difuzorem.

Ozón svým oxidačním potenciálem působí okamžitě na viry, bakterie, patogeny a další organické látky (zápachy, cigaretový kouř, formaldehyd apod.) a způsobuje jejich rychlý a bezpečný rozklad. Tím dezinfikuje a čistí nejen ovzduší, ale i povrchy v ošetřovaném prostoru, například automobily a jejich klimatizační jednotky (pro přímou aplikaci ozónu do klimatizační jednotky slouží aplikační hadička).

Tichý provoz generátoru.

Vzhledem k toxicitě ozónu ve vyšší koncentraci pro lidi je možné zařízení používat pouze v uzavřených prostorách bez přítomnosti lidí a zvířat. Za tímto účelem má zařízení zabudovaný programovatelný časovač v rozsahu 0 až 60 minut.

Po ukončení dezinfekce prostoru je nutné ponechat prostor bez přístupu lidí a zvířat ještě dalších 30-60 minut, dokud se vytvořený ozón přirozenou cestou nerozloží na běžný kyslík O2 (tento čas je závislý na teplotě, vlhkosti, znečištění prostředí a dalších faktorech) a následně nevyvětrá.

Příklady použití:

• dezinfekce vnitřních prostorů motorových vozidel a jejich klimatizačních jednotek

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: