Neohodnoceno

Přenosný generátor ozónu pro čištění vzduchu, 230 V, 20g/hod.

Elektrický generátor ozónu O3 pracující na principu vysokonapěťového elektrického výboje, při kterém se vytváří ozón z kyslíku obsaženého v okolním vzduchu.

 

Objednací kód / Parametr

Množství generovaného ozónu

Příkon

Dezinfekční plocha / prostor

DD-MOL-409

20g/hod.

240 W

200 m3

Můžeme doručit do:
21.6.2024
Skladem (1 ks)
Kód: DD-MOL-409
21 961,50 Kč 18 150 Kč bez DPH
Kategorie: Generátory ozónu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.5 kg
Příkon: 240 W
Výkon ozónu: 20 g/hod.
Dezinfekční plocha: 200 m3
Hmotnost: 3,5 kg
Rozměr (ŠxVxH): 18 x 32 x 18,5 cm
DD MOL 406
ZDARMAZDARMA

Elektrický generátor ozónu O3 pracující na principu vysokonapěťového elektrického výboje, při kterém se vytváří ozón z kyslíku obsaženého v okolním vzduchu. Zabudovaný ventilátor zabezpečuje nasávání okolního vzduchu, jeho vodítko na aktivní keramické desky s elektrodami, kde se ozón vytváří, a následné vyfukování vzduchu obohaceného o molekuly ozónu do prostředí.

Ozón svým oxidačním potenciálem působí okamžitě na viry, bakterie a jiné patogeny, jakož i na jiné organické látky (zápachy, cigaretový kouř, formaldehyd, apod.) a způsobuje jejich rychlý a bezpečný rozklad, a tím dezinfikuje a čistí nejen ovzduší, ale i povrchy v ošetřovaném prostoru.

Tichý provoz generátoru.

Vzhledem k toxicitě ozónu ve vyšší koncentraci pro lidi je možné zařízení používat pouze v uzavřených prostorách bez přítomnosti lidí a zvířat. Za tímto účelem má zařízení zabudovaný manuální časovač v rozsahu 0 až 120 minut a volbu "trvalý provoz".

Po ukončení dezinfekce prostoru je nutné ponechat prostor bez přístupu lidí a zvířat ještě 30-60 minut, dokud se vytvořený ozón přirozenou cestou nerozloží na kyslík O(tento čas je závislý na teplotě, vlhkosti, znečištění prostředí a dalších faktorech) a následně řádně nevyvětrá.

 

Příklady použití:

domácnosti, obytné místnosti, kuchyně, chladničky, koupelny, garáže, ...
motorová vozidla a jejich klimatizační systémy
kavárny, restaurace, ...
prodejny
lékařské ambulance
sklady
výrobní provozy
kanceláře, zasedací místnosti, toalety, kuchyňky, ...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: