Sklady a výrobní haly

Dezinfekce pro skladové objekty a výrobní haly

Řešení vhodné pro:

  • sklady
  • výrobní linky

Nosným prvkem dezinfekce skladů a výrobních prostor je zamlžování dezinfekčním prostředkem.

Pro tento účel nabízíme zejména elektrické zamlžovače, které dezinfikují prostor tzv. studenou mlhou dezinfekčního roztoku – jemným aerosolem, který snadno pronikne i do oblastí nedostupných jiným způsobem dezinfekce (mechanické natírání dezinfekčního roztoku, postřikování dezinfekčním roztokem). Navíc aplikace dezinfekce zamlžením má vedle vysoké účinnosti i vysokou efektivitu práce.

Bateriové zamlžovače jsou vhodné pouze pro menší provozy a dezinfekci venkovních prostor.

 

Obrazky Web3-2b

 

pouzitie-sklady

 

Efektivním způsobem dezinfekce uzavřeného prostoru je aplikace ozónu. Pro tento účel nabízíme elektrické přenosné generátory ozónu. Ozón se jako plyn dostane skutečně všude a díky silnému oxidačnímu účinku spolehlivě likviduje bakterie, viry a ostatní patogeny. Zároveň odstraňuje pachy. Po aplikaci dezinfekce ozónem je nutné ponechat ošetřené prostory bez přístupu lidí, dokud se ozón přirozenou cestou „nerozpadne“ na běžný kyslík (cca 30-60 minut) a následně nevyvětrá.

 

Vedle dezinfekce vnitřního prostoru skladů a výrobních linek je důležitá i dezinfekce rukou pracovníků zejména při jejich vstupu do prostoru. Za tímto účelem je k dispozici bezdotykový automatický dávkovač dezinfekčního roztoku ve stojanovém provedení umístěn při vstupu do provozoven, na toaletách apod. 

 

CTA-kontaktujte-nas

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení