Sklady a výrobní haly

Dezinfekce pro skladové objekty a výrobní haly

Řešení vhodné pro:

  • sklady
  • výrobní linky

Nosným prvkem dezinfekce skladů a výrobních prostor je zamlžování dezinfekčním prostředkem.

Pro tento účel nabízíme zejména elektrické zamlžovače, které dezinfikují prostor tzv. studenou mlhou dezinfekčního roztoku – jemným aerosolem, který snadno pronikne i do oblastí nedostupných jiným způsobem dezinfekce (mechanické natírání dezinfekčního roztoku, postřikování dezinfekčním roztokem). Navíc aplikace dezinfekce zamlžením má vedle vysoké účinnosti i vysokou efektivitu práce.

Bateriové zamlžovače jsou vhodné pouze pro menší provozy a dezinfekci venkovních prostor.

 

Obrazky Web3-2b

 

pouzitie-sklady

 

Efektivním způsobem dezinfekce uzavřeného prostoru je aplikace ozónu. Pro tento účel nabízíme elektrické přenosné generátory ozónu. Ozón se jako plyn dostane skutečně všude a díky silnému oxidačnímu účinku spolehlivě likviduje bakterie, viry a ostatní patogeny. Zároveň odstraňuje pachy. Po aplikaci dezinfekce ozónem je nutné ponechat ošetřené prostory bez přístupu lidí, dokud se ozón přirozenou cestou „nerozpadne“ na běžný kyslík (cca 30-60 minut) a následně nevyvětrá.

 

Vedle dezinfekce vnitřního prostoru skladů a výrobních linek je důležitá i dezinfekce rukou pracovníků zejména při jejich vstupu do prostoru. Za tímto účelem je k dispozici bezdotykový automatický dávkovač dezinfekčního roztoku ve stojanovém provedení umístěn při vstupu do provozoven, na toaletách apod. 

 

CTA-kontaktujte-nas