Dopravní společnosti a servis dopravních prostředků

Řešení vhodné pro:

  • MHD (autobusy, tramvaje, trolejbusy)
  • meziměstské autobusy
  • dálkové spoje
  • vlaky
  • nákladní doprava
  • autoservisy
  • depa dopravních prostředků, vozových parků
  • ...

 

Nosnou oblastí dezinfekce pro veřejnou dopravu jsou zamlžovače dezinfekčním prostředkem sloužící přednostně pro preventivní dezinfekci vnitřních prostor dopravních prostředků před jejich nasazením na dopravní trasu.

Pro tento účel nabízíme elektrické a bateriové zamlžovače, které dezinfikují prostor tzv. studenou mlhou dezinfekčního roztoku – jemným aerosolem, který snadno pronikne i do oblastí nedostupných jiným způsobem dezinfekce (mechanické natírání dezinfekčního roztoku, postřikování dezinfekčním roztokem). Navíc aplikace dezinfekce zamlžením má vedle vysoké účinnosti i vysokou efektivitu práce.

 

 

davkovac-dezinfekcie-pre-mhd

 

davkovac-dezinfekcie-do-autoservisu-na-pult

 

 

Efektivním způsobem dezinfekce uzavřeného prostoru je aplikace ozónu.

Pro tento účel nabízíme elektrické přenosné generátory ozónu. Ozón se jako plyn dostane skutečně všude a díky silnému oxidačnímu účinku spolehlivě likviduje bakterie, viry a ostatní patogeny. Zároveň odstraňuje pachy. Po aplikaci dezinfekce ozónem je nutné ponechat ošetřené prostory bez přístupu lidí, dokud se ozón přirozenou cestou „nerozpadne“ na běžný kyslík (cca 30-60 minut) a následně nevyvětrá. 

Vedle dezinfekce vnitřního prostoru vozidla je důležitá i průběžná dezinfekce rukou cestujících po jejich nastoupení do vozidla. Za tímto účelem je k dispozici bezdotykový automatický dávkovač dezinfekčního roztoku určený pro instalaci na tyče průměru 30-35 mm používané v dopravních prostředcích.

Také je vhodné použití dávkovačů dezinfekce na ruce ve stojanovém provedení v čekárnách, v prostorech prodeje jízdenek, na toaletách, v úschovně zavazadel a ostatních obslužných prostorech stanic, v pracovních prostorech servisních dílen apod.

 

 

 

Ke stažení:

Doporučený postup dezinfekcie dopravných prostriedkov.pdf (velikost 405 kB)

 

CTA-kontaktujte-nas

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení