Administrativa a služby

Řešení vhodné pro:

  • Kanceláře, recepce
  • Sklady, výrobní prostory
  • Obchodní prostory
  • Nemocnice, zdravotní střediska a ambulance
  • Hotely, restaurace, stravovací služby
  • Zařízení služeb veřejnosti

 

Nosnou oblastí dezinfekce pro administrativu a služby je dezinfekce rukou pracovníků a návštěvníků.

Pro tento účel nabízíme bezdotykové dávkovače dezinfekčního prostředku ve dvou provedeních: ve stojanu na podlahu a ve stojanu na pult/stůl.

Stojanové provedení na podlahu je vhodné do větších prostor jako jsou vstupní haly, chodby, místnosti, recepce, sklady apod. Jelikož dávkovač pracuje na baterie, je možné stojan umístit kdekoliv v blízkosti vchodu a tras pohybu osob tak, aby byl vždy po ruce pro rychlou aplikaci dezinfekčního prostředku.

Pultový stojan je vhodný do menších prostor jako jsou jednotlivé kanceláře, recepční pult, kuchyňky apod.

pouzitie-administrativa-3

 

 

 

pouzitie-administrativa-2

 

K dezinfekci samotného prostoru jsou vhodné buď zamlžovače nebo generátory ozónu.

Pro tento účel nabízíme elektrické a bateriové zamlžovače, které dezinfikují prostor tzv. studenou mlhou dezinfekčního roztoku – jemným aerosolem, který snadno pronikne i do oblastí nedostupných jiným způsobem dezinfekce (mechanické natírání dezinfekčního roztoku, postřikování dezinfekčním roztokem). Navíc aplikace dezinfekce zamlžením má vedle vysoké účinnosti i vysokou efektivitu práce.

 

Efektivním způsobem dezinfekce uzavřeného prostoru je aplikace ozónu. Pro tento účel nabízíme elektrické přenosné generátory ozónu. Ozón se jako plyn dostane skutečně všude a díky silnému oxidačnímu účinku spolehlivě likviduje bakterie, viry a ostatní patogeny. Zároveň odstraňuje pachy. Po aplikaci dezinfekce ozónem je nutné ponechat ošetřené prostory bez přístupu lidí, dokud se ozón přirozenou cestou „nerozpadne“ na běžný kyslík (cca 30-60 minut) a následně nevyvětrá.

CTA-kontaktujte-nas