Obchodní provozovny

Řešení vhodné pro:

  • nákupní centra
  • obchodní řetězce
  • prodejny
  • skladové prostory

 

Nosnou oblastí dezinfekce pro obchodní provozovny je dezinfekce rukou zaměstnanců a zákazníků.

Pro tento účel nabízíme bezdotykové dávkovače dezinfekčního prostředku ve dvou provedeních: ve stojanu na podlahu a ve stojanu na pult/stůl.

Stojanové provedení na podlahu je vhodné do větších prostor jako jsou vstupní koridory, chodby, informační pulty, toalety, sklady apod. Jelikož dávkovač pracuje na baterie, je možné stojan umístit kdekoliv v blízkosti tras pohybu osob tak, aby byl vždy po ruce pro aplikaci dezinfekčního prostředku.

Pultový stojan je vhodný do menších prostor jako jsou jednotlivé kanceláře, informační pulty, kuchyňky apod.

 

davkovac-dezinfekcie-pre-predajne

 

davkovac-dezinfekcie-pre-restauracie

 

K dezinfekci samotného prostoru jsou vhodné buď zamlžovače nebo generátory ozónu.

Pro tento účel nabízíme elektrické a bateriové zamlžovače, které dezinfikují prostor tzv. studenou mlhou dezinfekčního roztoku – jemným aerosolem, který snadno pronikne i do oblastí nedostupných jiným způsobem dezinfekce (mechanické natírání dezinfekčního roztoku, postřikování dezinfekčním roztokem). Navíc aplikace dezinfekce zamlžením má vedle vysoké účinnosti i vysokou efektivitu práce.

Doporučený dezinfekční roztok Oxychlorine je nezávadný a certifikovaný pro styk s potravinami.

Efektivním způsobem dezinfekce uzavřeného prostoru je aplikace ozónu. Pro tento účel nabízíme elektrické přenosné generátory ozónu. Ozón se jako plyn dostane skutečně všude a díky silnému oxidačnímu účinku spolehlivě likviduje bakterie, viry a ostatní patogeny. Zároveň odstraňuje pachy. Po aplikaci dezinfekce ozónem je nutné ponechat ošetřené prostory bez přístupu lidí, dokud se ozón přirozenou cestou „nerozpadne“ na běžný kyslík (cca 30-60 minut) a následně nevyvětrá.

 

CTA-kontaktujte-nas

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení