Samospráva

Dezinfekce pro objekty a prostory místních samospráv

 Řešení vhodné pro:

  • obecní úřady
  • dětská hřiště
  • školy a školky
  • jídelny
  • domovy důchodců a sociální zařízení 

Nosnou oblastí dezinfekce pro samosprávu je dezinfekce rukou pracovníků a návštěvníků. Pro tento účel nabízíme bezdotykové dávkovače dezinfekčního prostředku ve dvou provedeních: ve stojanu na podlahu a ve stojanu na pult/stůl.

Stojanové provedení na podlahu je vhodné do větších prostor jako jsou vstupní haly, chodby, místnosti, recepce, sklady apod. Jelikož dávkovač pracuje na baterie, je možné stojan umístit kdekoliv v blízkosti tras pohybu osob tak, aby byl vždy po ruce pro aplikaci dezinfekčního prostředku.

Pultový stojan je vhodný do menších prostor jako jsou jednotlivé kanceláře, recepční pulty, kuchyňky apod.

 

stvorec-dezinfekcie-pre-skoly

 

stvorec-dezinfekcia-detskeho-ihriska

 

K dezinfekci samotného prostoru jsou vhodné buď zamlžovače nebo generátory ozónu.

Pro tento účel nabízíme elektrické a bateriové zamlžovače, které dezinfikují prostor tzv. studenou mlhou dezinfekčního roztoku – jemným aerosolem, který snadno pronikne i do oblastí nedostupných jiným způsobem dezinfekce (mechanické natírání dezinfekčního roztoku, postřikování dezinfekčním roztokem). Navíc aplikace dezinfekce zamlžením má vedle vysoké účinnosti i vysokou efektivitu práce.

 

Pro dezinfekci vnějších prostor (dětských hřišť, venkovních prostor, ...) jsou vhodné bateriové zamlžovače.

Efektivním způsobem dezinfekce uzavřeného prostoru je aplikace ozónu. Pro tento účel nabízíme elektrické přenosné generátory ozónu. Ozón se jako plyn dostane skutečně všude a díky silnému oxidačnímu účinku spolehlivě likviduje bakterie, viry a ostatní patogeny. Zároveň odstraňuje pachy. Po aplikaci dezinfekce ozónem je nutné ponechat ošetřené prostory bez přístupu lidí, dokud se ozón přirozenou cestou „nerozpadne“ na běžný kyslík (cca 30-60 minut) a následně nevyvětrá.

 

CTA-kontaktujte-nas