Teploměry

Teploměr je důležitý a přitom jednoduchý nástroj pro odhalení infekce virovým onemocněním – zvýšená tělesná teplota a horečka jsou jedním z prvních příznaků onemocnění.

Nabídka ručního a stacionárních infračervených bezdotykových teploměrů Vám poskytne možnost volby vhodného přístroje podle typu použití ve Vašem prostředí.

Bezkontaktní infračervené teploměry jsou určené pro zdravotnická zařízení, školy, kanceláře, obchody, dopravní prostředky a všude tam, kde je potřebné individuální měření tělesné teploty vstupujících osob. Bezkontaktní měření tělesné teploty snižuje riziko šíření infekce dotekem.

Infračervený teploměr měří tělesnou teplotu snímáním infračerveného záření, které vydává lidské tělo. Použití je jednoduché a hygienické, měření je rychlé a přesné. Optimální měření tělesné teploty teploměrem je obvykle na čele vstupující osoby.

7 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení