Zdravotnictví

Dezinfekce zdravotnických prostor a nemocnic

 Řešení vhodné pro:

  • nemocnice
  • polikliniky
  • ambulance lékařů a čekárny
  • ...

Nosnou oblastí dezinfekce pro zdravotnická zařízení je dezinfekce rukou příchozích pacientů a návštěvníků.

Pro tento účel nabízíme bezdotykové dávkovače dezinfekčního prostředku ve dvou provedeních: ve stojanu na podlahu a ve stojanu na pult/stůl.

Stojanové provedení na podlahu je vhodné do větších prostor jako jsou vstupní koridory, chodby, informační pulty, toalety apod. Jelikož dávkovač pracuje na baterie, je možné stojan umístit kdekoliv v blízkosti tras pohybu osob tak, aby byl vždy po ruce pro aplikaci dezinfekčního prostředku.

Pultový stojan je vhodný do menších prostor jako jsou ordinace, kanceláře, informační pulty, kuchyňky apod.

 

pouzitie-zdravotnictvo

 

davkovac-dezinfekcie-pre-nemocnice

 

K dezinfekci samotných prostor zdravotnického zařízení jsou vhodné buď zamlžovače nebo generátory ozónu.

Pro tento účel nabízíme elektrické a bateriové zamlžovače, které dezinfikují prostor tzv. studenou mlhou dezinfekčního roztoku – jemným aerosolem, který snadno pronikne i do oblastí nedostupných jiným způsobem dezinfekce (mechanické natírání dezinfekčního roztoku, postřikování dezinfekčním roztokem). Navíc aplikace dezinfekce zamlžením má vedle vysoké účinnosti i vysokou efektivitu práce.

 

Doporučený dezinfekční roztok Oxychlorine je nezávadný a certifikovaný.

 

 

Efektivním způsobem dezinfekce uzavřeného prostoru je aplikace ozónu.

Pro tento účel nabízíme elektrické přenosné generátory ozónu. Ozón se jako plyn dostane skutečně všude a díky silnému oxidačnímu účinku spolehlivě likviduje bakterie, viry a ostatní patogeny. Zároveň odstraňuje pachy. Po aplikaci dezinfekce ozónem je nutné ponechat ošetřené prostory bez přístupu lidí, dokud se ozón přirozenou cestou „nerozpadne“ na běžný kyslík (cca 30-60 minut) a následně nevyvětrá.

 

CTA-kontaktujte-nas

Obrazky Web3-1