Neohodnoceno

Dezinfekční roztok PolyHMG; na bázi polymerů; bez chlóru; bez alkoholu; pro přímé použití v rozprašovači; objem 5l

Bezchlórová polymérová dezinfekce s objemem 5 l, povrchů, ploch, přístrojů, nástrojů a vnitřních prostor.

Výrobek je určený jen pro profesionální použití; pro dlouhodobou dezinfekci povrchů v interiéru i exteriéru. Není vhodný pro běžnou dezinfekci rukou!

Složení: poly(hexametylénguanid) hydrochlorid, <5 % neiónové povrchově aktivní látky, Alkyl (C12-16) dimethylbenzylammoniumchlorid 0,5 g/100 g.

Můžeme doručit do:
21.6.2024
Skladem (1 ks)
Kód: DD-MOL-211
2 354,18 Kč 1 945,60 Kč bez DPH
Kategorie: Dezinfekční prostředky - náplně
Záruka: 2 roky
Na bázi: alkoholu
Objem: 5 l
Použití pro: dávkovače
Složení: poly(hexametylénguanid) hydrochlorid, <5 % neiónové povrchovo aktívne látky, Alkyl(C12-16) dimethylbenzylammoniumchlorid 0,5 g /100 g
Rozměr (ŠxVxH): 14x25x19 cm

Vlastnosti

Je nehořlavý, pH neutrální, nepoškozuje žádné materiály - je nekorozivní. Neobsahuje chlór, alkohol, líh, peroxid, aldehydy ani fenoly, nemá vedlejší účinky. Na povrchu vytváří polymerovou vrstvu a tím zabezpečuje dlouhodobou ochranu před opětovnou mikrobiologickou kontaminací.

 

Popis přípravku

PolyHMG UNIVERSAL je profesionální bezchlórový tekutý dezinfekční prostředek určený pro okamžité použití pro důkladnou dezinfekci ploch, předmětů, nástrojů a těžko přístupných míst postřikem. Odstraňuje pachy, likviduje plísně a dlouhodobě ochraňuje ošetřené povrchy.

 

Aplikace

PolyHMG UNIVERSAL aplikujte postřikem na povrch. Neředí se. Nastříkejte na čištěnou plochu a nechejte působit minimálně 15 minut, resp. do zaschnutí. Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy.

Ošetřený povrch bezprostředně po dezinfekci neomývejte. Přípravek aplikujte prostřednictvím mechanických rozprašovačů, přípravkem pokryjte celý povrch. Po očištění nechejte ruky volně uschnout. Přípravek nesmývejte.

 

Bezpečnostní pokyny:

Může vyvolat alergickou kožní reakci, způsobuje vážné podráždění očí a je toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Noste ochranné rukavice/ochranný oděv.

PŘI KONTAKTU S POKOŽKOU: Umyjte velkým množstvím vody a mýdla.

PO ZASÁHNUTÍ OČÍ: Několik minut je opatrně vyplachujte vodou. Pokud používáte kontaktní čočky a je to možné, odstraňte je. Pokračujte ve vyplachování.

Zneškodněte obsah/nádobu odevzdáním ve sběrně nebezpečných odpadů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: